Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun başkanlığında yapılan toplantıda Başkan Tosun; 2018 yılında meclis üyeleri ile birlikte Kula için yararlı hizmetlerin kapısını açtıklarını ifade ederek “2019 yılının; ailelerimize, sevdiklerimize ve değerli vatandaşlarımıza birlik, beraberlik ve mutluluklar getirmesini diliyorum.

2018 yılına şöyle dönüp baktığımda siz meclis üyelerimiz ile birlikte Kula’yı daha ileri seviyelere taşımak adına güzel çalışmalara imza atmışız. Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2019 yılında da aynı şevkle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

2019 yılı Denetim Komisyonu Üyeliği seçimi yapıldı.

Kula Belediyesi ek hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda, Kula Belediyesi Denetim Komisyonu’na üye seçimi gizli oy ile yapıldı. Oylama sonucunda Denetim Komisyonu Üyeliğine, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Tuncay Ergün, İlyas Macun ve Nafiz Aydın seçilirken, Adalet Kalkınma Partisi’nden Ahmet Palabıyık ve İsmail Hakkı Kavas seçildi.

 Yeni yılın ilk meclisi vesilesiyle hizmet süresi boyunca özverili çalışmalarından ve desteklerinden dolayı Belediye Meclis Üyelerine Başkan Tosun, tarafından hediye takdim edildi.