Kula Kaymakamlığı ve Kula Belediyesi, 23 Nisan’da doğan 2 çocuk için özel kutlama programı yaptı.

Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda evlerinde kalan ve kutlama yapamayan iki çocuğa doğum gününde ziyaret ederek pasta hediye ettiler.

 

2. Sınıf öğrencisi Rem Elhindi ve 3 sınıf öğrencisi Ecrin Karakür (9) yapılan sürprizden dolayı Kula Kaymakamı Kemal Duru'ya ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'a teşekkür etti.

 

Kula Kaymakamı Kemal Duru, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda evlerinden kısıtlamalar nedeniyle dışarı çıkamayan çocuklarımıza böyle bir sürpriz yapmak istedik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıkla sıhhatle daha nice yılara diyorum dedi.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun açıklamasında, Dünya tarihinde en zor zamanlarda dahi eğitime ve çocuklarına bu denli önem veren başka bir millet yoktur. Buda, Türk milletinin geleceğe, devlete ve aileye verdiği önemi göstermektedir. Çocuklarımızın doğum günlerini kutluyor nice senelere diliyorum." diye konuştu.