Türkiye Büyük Millet Meclis'in açılışının 100. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın Cumhuriyetin en önemli simgelerinden biri olduğuna dikkati çeken Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun sosyal medyadan yaptığı video görütülü paylaşım ile Kulalı hemşehrilerini 23 Nisan Perşembe günü saat: 21.00’de İstiklal Marşı’nı hep birlikte okumaya davet etti.  Başkan Tosun; "Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100. yılını kutluyoruz. Bu yıl korona virüs salgını nedeniyle 23 Nisan'ın cadde, sokak ve okullarda kutlanamayacağı için bayram coşkusunun evlerimizden yaşayıp ve yaşatacağız. Tüm Kulalı hemşehrilerimi, evlerinin balkonları ve pencerelerinden 23 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00'de belediyemiz hoparlöründen okunacak İstiklal Marşımızı hep bir ağızdan okumaya davet ediyorum" dedi.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Koronavirüs salgın hastalığı sebebiyle bu yıl meydanlarda kutlanamayacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, Kulalı hemşehrilerine 23 Nisan günü saat:21.00’de evlerin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı’nı birlikte okuma çağrısında bulundu.

 

Türkiye Büyük Millet Meclis'in açılışının 100. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın Cumhuriyetin en önemli simgelerinden biri olduğuna dikkati çeken Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun sosyal medyadan yaptığı video görüntülü paylaşım ile Kulalı hemşehrilerini 23 Nisan Perşembe günü saat: 21.00’de İstiklal Marşı’nı hep birlikte okumaya davet etti.  Başkan Tosun; "Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100. yılını kutluyoruz. Bu yıl korona virüs salgını nedeniyle 23 Nisan'ın cadde, sokak ve okullarda kutlanamayacağı için bayram coşkusunun evlerimizden yaşayıp ve yaşatacağız. Tüm Kulalı hemşehrilerimi, evlerinin balkonları ve pencerelerinden 23 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00'de belediyemiz hoparlöründen okunacak İstiklal Marşımızı hep bir ağızdan okumaya davet ediyorum" dedi.