Cumhur ittifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun, Gökçeören de Pazaryerini ziyaret ederek Gökçeören Esnafı ve Pazar Esnafı ile buluştu. Ardından Kula da sandalye imalathanesini ziyaret eden Tosun”.

Yaptığı açıklamada

Cumhur İttifakı olarak gittikleri her mahallede esnafların ve vatandaşların büyük bir teveccühü ile karşılaştıklarını ifade eden Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Tosun “31 Mart yerel seçimlerinin Kula ve Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum Kula’da çok güzel ve kalıcı eserler kazandırdık. 60 Mahallemizin tamamına eşit hizmetler götürdük. Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu zaman kadar her zaman halkımız için çalıştık. Bu nedenle bugün karşınıza alnımız açık başımız dik bir şekilde rahatlıkla gelebiliyoruz. Belediye işlerini yaparken dürüstçe çalıştık. İlçemiz de yaşayan 44 bin vatandaşımıza eşit hizmetler götürdük. Bugün de bunun rahatlığı içerisinde halkımızın karşısındayız. Bu seçimlerde ülkemizin menfaati ve birlikteliği adına kurulmuş olan Cumhur İttifakının adayıyız. Ancak bugün bize sadece MHP ve AK Parti’ye gönül veren vatandaşlarımız değil, değişik siyasi partilere gönül verenlerde, hizmetlerimiz ve herkesi kucaklamamız sebebi ile bize desteklerini çok net bir şekilde ifade ediyorlar.

Yaptığımız ziyaretlerimizde görüyoruz ki gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh var, bu da bizi memnun ediyor. Aynı zamanda da bizim sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu da bize bir kez daha hatırlatıyor. İnşallah 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında Cumhur İttifakı olarak Büyükşehir’de adayımız Cengiz Ergün ile büyük bir farkla kazanacağız. Yine Kulalı hemşerilerimizin teveccühleri de gösteriyor.

 Kula da 31 Mart akşamında çok büyük bir başarıya hep birlikte imza atacağız. Ve 1 Nisan’da hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Biz yine aynı anlayışla herkesi severek ve kucaklayarak kimseyi incitmeden ve kırmadan yolumuza devam edeceğiz.” dedi.