Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP ve AK Parti Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun, Tabakhane ve leblebiciler sitesi esnafını ziyaretinde bir araya gelerek, Cumhur İttifakı için destek istedi.

Esnafın yoğun ilgi gösterdiği, ziyarette Başkan Tosun’a Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Ak Parti ve MHP Kula İlçe Meclis üyesi adayları ile birlikte çok sayıda partili eşlik etti.

 

Cumhur İttifakı ile birlikte, tüm mahallelerin seçimden hemen sonra büyük hizmetler alacağını ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun “Allah nasip ederse bu dönem Kula da ilçemizde halkımıza hizmet edeceğiz. Rabbim utandırmasın. Rabbim kalan ömrümüzde vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmemizi nasip etsin inşallah. 31 Mart seçimlerinde siz değerli hemşerilerimizin Cumhur ittifakına güçlü bir şekilde destek vermenizi istiyoruz. Ülkemizin yarınları için kurulmuş olan bu Cumhur ittifakı bizim açımızdan çok önemlidir. Bu birliktelik inşallah 1 Nisan tarihinden sonra da tüm mahallelerimizde büyük hizmetler olarak yansıyacaktır” dedi