Savaş, belediye başkanlığı yaptığı Selendi de bu kez vatandaşlardan milletvekilliği ve cumhur ittifakı için destek istedi.

Selendi pazarını dolaşan Savaş, vatandaşlar ile sohbet edip hal hatır sordu. Aynı zamanda Esnaf ziyareti eden Nurullah Savaş’a, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve partililer eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili adayı Nurullah Savaş, başkanlığını yaptığı belediye önünden bu kez milletvekili adayı olarak Selendililer hitap etti. Savaş, konuşmasın da şunları söyledi: “Değerli Hemşehrilerim. Bugün malumunuz ilçemizin pazarı. Yaklaşık 9 yıldır belediye başkanı olarak hizmet ettiğim Selendi pazarına bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nden Manisa 2. sıra milletvekili adayı olarak girdim. Pazara girdiğim de, Esnafımıza dokunduğumda, halkımızla kucaklaştığımda şunu gördüm. Biz belediyecilik anlamında, Selendi de çok önemli işler yapmışız. Bunu sadece Selendi’de mi gördük. Akhisar’da bunu gördük, Soma’da bu hizmetlerle karşılaştık. Selendi de ki hizmetlere Demirci’de gıptayla bakan hemşehrilerimiz olduğuna şahit olduk.

Bu hizmetlerimizi takdirle karşılanması beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu güne kadar sizlere belediye başkanı olarak hizmet ediyordum. Hizmetin sınır olmaz düşüncesiyle, sizlere daha iyi hizmetler edebilmek adına, sizlere daha güzel yatırımlar getirmek adına parlamentoda sizleri temsil etme kararı aldım. Bu kadarımı da belediye başkanlığı kararıma verdiğiniz destek gibi destekleyeceğinize de inancım tamdır. 24 Haziran’da Türkiye kazanacak, Manisa kazanacak,  Selendi kazanacak. Ülkenin bekası, milletin geleceği için cumhur ittifakına desteklerinizi bekliyorum” dedi.