Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevine atanan Dr. Ahmet Yavuz Çamlı, eski müdür Yrd. Dç. Dr. Sedat Coşkun’dan görevi teslim aldı.

 

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan rektörler ve müdürler kararnamesi ile 2014 yılının Kasım ayından bu yana Manisa Celal Bayar Üniversitesi(CBÜ) Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevini yürüten Yrd. Dç. Dr. Sedat Coşkun, Salihli Meslek Yüksekokulu’na öğretim görevlisi olarak atanmasının ardından boşalan müdürlüğe Kula MYO’da öğretim görevlisi olarak görev yapan Dr. Ahmet Yavuz Çamlı atanmıştı. Yapılan atamaların ardından müdürlerin yeni görevleri için devir teslim töreni düzenlendi.

Kula MYO İdari Bina’da gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Kula MYO’nun yeni müdürü Dr. Ahmet Yavuz Çamlı, Yrd. Dç. Dr. Sedat Coşkun’un bugüne kadar okula yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Dr. Çamlı; “2014-2019 yılları arasında müdürlük göreviniz boyunca okulumuza yapmış olduğunuz katkılardan ve göstermiş olduğunuz özveriden dolayı bütün kurum çalışanları adına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte daha iyi yerlere gelmenizi can-ı gönülden temenni ederim. Rektör hocamız tarafından takdir edilen müdürlük görevim boyunca okulumuzun eğitim kalitesini, imajını, itibarını ve marka değerini olabildiğince arttırmak için var gücümle çalışacağımı belirtmek isterim. Allah’ın izniyle, rektör hocamızın direktifleriyle, okulumuz hocalarının ve personelinin katkısıyla ve Kula yönetiminin işbirliğiyle güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Hepimiz için hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.