MHP Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı Eczacı Nurullah Savaş 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri sebebiyle bu yıl Ramazan ayının farklı bir heyecan ve duygu ile geçtiğini söyledi. Savaş “Bir Ramazan ayını da bitirmek üzereyiz. Hayırlısı ile Ramazan Bayramına ulaşıyoruz. Bu yıl yaklaşan seçimler sebebiyle farklı bir Ramazan ayı yaşadı ülkemiz. Biz de Manisa’da MHP İl Başkanlığımızın 17 ilçede gerçekleştirdiği iftar sofralarında ve arkasından çeşitli sahur sofralarında Manisalı Hemşerilerimiz ile lokmamızı paylaştık. Onların mutluluklarına ortak olduk. Ellerimizi hep birlikte semaya açtık. Müslüman kardeşlerimize dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan zulümlerin sona ermesi için dualar ettik. İnşallah dualarımız, tuttuğumuz oruçlar ve yaptığımız ibadetler Allah huzurunda kabul olur.” dedi.

Güçlü bir Türkiye İçin 24 Haziran’da sandığa gidilmesi gerektiğini yenileyen MHP Manisa Milletvekili Adayı Nurullah Savaş “Terörle mücadelede son yıllarda önemli başarılar elde edildi. Bunun da en önemli sebebi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin hükümete verdiği tam destektir. Bugün Mümbiç’te, Afrin’de, FETÖ, PKK, PYD ile mücadelede Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kahraman Mehmetçik destan yazmaktadır. Tüm terör odakları bir bir temizlenmektedir. Bu mücadelenin sürdürülebilmesi, güçlü, refah bir Türkiye için Cumhur İttifakı önemli bir adımdır. “ dedi.

Cuma gününden itibaren kutlayacağımız Ramazan Bayramı’nın barış, huzur getirmesini dileyen Savaş “Aziz şehitlerimizi rahmet, minnet, şükranla anıyorum. Aziz milletimizin, Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, semaya açılan ellerin geri çevrilmeyeceğine gönülden inanıyorum.” dedi.