Kula Belediyesi, Yunus Emre Kent Meydanı’nda vatandaşlara ücretsiz wi-fi hizmeti başlattı. Telefon, tablet ve benzeri cihazlarında wi-fi özelliği bulunan tüm vatandaşlar uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilecek.

 

Kula Belediyesi,  Şehit Ömer Halis Demir ve Yunus Emre Kent Meydanı’nda wi-fi hizmeti vermeye başladı.

 Telefon, tablet ve benzeri cihazlarında wi-fi özelliği bulunan tüm vatandaşlar uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Teknolojik gelişmeler ışığında vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına önemli çalışmalar yürüten Kula Belediyesi, açık alanlarda ücretsiz wi-fi hizmetini uygulamaya koyuyor.

Sisteme bir kez kayıt yapan kullanıcılar ayda 20 saat sınırsız internetten faydalanabilecek. Sistem her ay kendini yenileyecek, sistemden faydalanan vatandaşlar bir yıl boyunca 240 saat internete ücretsiz erişmiş olacak. Gün geçtikçe kullanıcısının arttığı ve artık insan hayatının bir parçası olan interneti Kent Meydanı’nda halkla buluşturduklarını ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Her şeyin internet üzerinden olduğu bilişim dünyasında artık internet gerekli bir ihtiyaç haline geldi. Bizde Kula Belediyesi olarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilme noktasında Kent Meydanı’na ücretsiz wi-fi uygulaması başlatıyoruz. Vatandaşlarımız bir kereliğine mahsus kayıtlarını yapacaklar ve ayda 20 saat, sınırsız internet kullanım hakkına sahip olacak. Sistem her ay kendini yenileyecek ve böyle bir vatandaşımız bir yıl boyunca 240 saat internet kullanmış olacak. Kulamıza ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullansınlar dedi”.