Kula Belediyesi ile Aksa Enerji Arasında Doğalgaz İşbirliği Protokolü İmzalanan anlaşma çerçevesin de  Zaferiye Mahallesi Divlit Caddesi’nde

   28 Eylül Cuma günü Kulalı hemşerimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun teşrifleriyle ilk doğalgaz boru döşeme hattı açılışını yapacak.

Kula Belediyesi Başkanı Hüseyin Tosun Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun açılış da Kula lı hemşerilerinin ve bizlerin yanında olacak. Gerek spor toto teşkilatın da iken gerekse Gençlik ve Spor Bakanımız olarak verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.

 Her zaman çalışanlarımızla birlikte vatandaşlarımıza rahat ve konforlu hayatı daha iyi nasıl sunarız, Kula’yı bir adım daha nasıl ileri götürürüz bunların üzerinde çalışmalar sürdürüyoruz. Doğalgaz inşallah en kısa zamanda 28 Eylül 2018 tarihinde Zaferiye Mahallemizden başlayarak tüm mahallemize ulaşacak. Hepimizin hedefimiz 2019’un ilk altı ayında doğalgazı Kula’ya vermek. Kula’ya hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.