Kula Kaymakamı Osman Güven Kula’da yayın yapan Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Demokrat Gazeteciler Derneği Kula Temsilcisi Alaettin Yakın’ı, Kula Meydan haber sitesi sahibi Doğan Durgut’u  ve Kula 4 Eylül haber sitesi sahibi Uğur Kulaşen’e veda ziyaretinde bulundu.

 

Ziyaret sırasında duygularını paylaşan Güven, bir buçuk yıllık kısa bir sürede güzel dostluklar edindiğini ve sonraki görev yerlerinde Kula’yı özleyeceğini ifade etti.  Güven Kula’dan güzel anılarla ayrılıyorum yeni görev yerim olan Kadınhanı’nda Kula’lı hemşerilerimin herhangi bir işleri olursa, yol güzergâhından gelip geçerken dahi işleri olsun veya olmasın  Kadınhanı’nda kendilerine açık bir kapı olduğunu bilsinler dedi.

 

Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Demokrat Gazeteciler Derneği Kula Temsilcisi Alaettin Yakın’da bir buçuk yıla yakın Kula’da görev yapan Kaymakamımız Osman Güven’le birlikte çalışmış olmaktan dolayı mutluyuz kendisiyle Kula’yla İlgili birçok konuda fikir alış verişlerinde ortak noktalarda bir araya geldik bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz. Kaymakamımız Osman Güven’e yeni yeri olan Konya’nın Kadınhanı ilçesindeki yeni görevinde başarılar diliyoruz dedi.