Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulunun yeni Müdürü Ahmet Yavuz Çamlı oldu.

 

2014 yılı Kasım ayında göreve başlayan Sedat Çoşkun 5 yıl görev yaptığı Kula Meslek Yüksekokulu müdürlüğünden bugün itibari ile ayrıldı. Yerine Ahmet Yavuz Çamlı getirildi.

 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne getirilen Ahmet Yavuz Çamlı “Okulumuzda bir görev değişikliği oldu 5 yıl görev yapan Sedat Çoşkun hocamıza kendilerine teşekkür ediyorum Yüksel okulumuzun bir çok eksiklikleri olduğunu biliyorum bunları en kısa sürede yönetimimizle birlikte tamamlayarak Yüksekokulumuzu Kula halkıyla bütünleştirmek için elimizden gelen çabayı da göstereceğiz” dedi.

 

AHMET YAVUZ ÇAMLI’NIN ÖZ GEÇMİŞİ

 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulunda müdür olarak göreve başlayan Ahmet Yavuz Çamlı Manisa'nın Demirci ilçesinde doğmuştur. Üniversite eğitimini halihazırda hizmet verdiği Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde tamamlamıştır. İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını uluslararası iktisat alanında, doktorasını Osmanlı yönetimi, hukuku, yargısı ve ekonomisi alanında tamamlamıştır. Ekonomi ve hukuk alanında uzmandır. Osmanlı ekonomisine dair bir kitabı yayınlanmıştır. Pek çok kitap bölümü çalışması bulunmaktadır. Uluslararası nitelikli kongrelerde bildirileri yayınlanmıştır. Otelcilik, mağazacılık, organizatörlük, prodüktörlük, radyoculuk, e-trader ve turist rehberliği gibi alanlarda özel sektör deneyimine sahiptir. Çeşitli girişimcilik faaliyetlerinde bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Yeni müdürümüz Ahmet Yavuz Çamlı'nın girişimci ve dinamik yapısıyla okulumuza, dolayısıyla da Kula'mıza en iyi şekilde hizmet edeceğini umuyoruz.