Bayramlaşma programına Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun,  Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gürsel Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Yıldırım, AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Cumhuriyet Halk Partisi Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, kamu kurumlarının amir ve müdürleri, Belediye meclisi üyeleri, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Nazım Baytok Mazeret Bildirdiği İçin Katılamadı.

Kula Kaymakamı Kemal Duru "Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini yaşamaktayız.

Kurban Bayramı karşılık beklemeden yapılan iyiliğin ve toplumsal yardımlaşmanın doruk noktasıdır. Bu özel günler, aramızdaki dargınlıkları unutmak ve birbirimize daha sıkı sarılarak kardeşliğimizi pekiştirmek için bir vesiledir.

Mübarek Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyor, milletimize ve ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum,

Bu vesileyle; sevgili Kulalı hemşerilerimim, kamu kurumlarında çalışan mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, şehit yakınları ve gazilerimizin ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım."Dedi.

Sonrasında Kula Kaymakamı Kemal Duru Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve beraberindeki Heyet ilçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret ederek görevli personelle Bayramlaştı Kula Kaymakamı Duru Bizler bugün evlerimizde huzur, barış ve kardeşlik içerisinde bayram yapabiliyorsak bu Görev başındaki askerlerimizin, polisimizin sayesindedir Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım."Dedi.