Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören ve bir haftada 20’şer bin satan kitapların 50’şer binlik yeni baskıları yapılıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ve Kula Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut, Kovit-19 (Koronavirüs) nedeniyle sokağa çıkamayan çocuklar için bir sürpriz hazırladı.

20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerine kapanan çocuklara Türk Tarihinde önemli yer tutan değerlerin anlatıldığı kitapları hediye edecekler.

Kula Ülkü Ocakları Facebook sayfasından yada kişisel olarak ulaşan tüm çocuklara evlerine kadar seçtikleri bir kitabı götürerek hediye edecekler.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok yaptığı açıklmada, "Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bu günlerde zamanları en iyi değerlendirebilecekleri, hediyelerin en güzeli birbirinden değerli kitapları çocuklarımıza hediye ediyoruz. Çocuklarımız ne kadar çok okursa, o kadar geleceğe geçmişinden kopmadan hazırlanırlar. Milli ve manevi değerlerimizin anlatıldığı, Milli bilinç ile harmanlanan kitaplarımız çocuklarımıza hayırlı olsun." diye konuştu.

Kula Ülkü Ocağı Başkanı Mikail Bulut ise, sosyal medya yada kişisel olarak bizlere ulaşan tüm Kulalı kardeşlerimize kitaplarımızı ulaştırarak hediye edeceğiz. Ne kadar çok okursak o kadar ufkumuz ve yarınlarımız aydınlık olur dedi.

https://www.facebook.com/kulaulkuocaklari facebook adresinden beğenip mesaj her çocuk kitaplarına ücretsiz olarak alabilecek.

Kula Ülkü Ocağı kitapları çocukların evlerine kadar ulaştırarak teslim edecek.