31 Mart yerel seçimlerine kısa bir zaman kala iyi parti Kula Belediye Başkan Adayı Selim Aşkın’ının iyi parti seçim bürosundaki Konuşmasında Kul hakkı yemedik insanları ötekileştirmedik, insanların ekmeyi ile oynamadık biz hiçbir işçimizi de çalışanımızı da baskı yapmamışızdır diyerek konuşması.

Halk arasın da bu konuşan kim Selim Aşkın değil mi bu 1994 yılın da Kula da Yerel seçimlerinde seçimi kazandık dan sonra o dönemin Doğru Yol Partisinden Kula Belediye Başkanı Muammer Keleşoğlu’nu seçimler de destek olduğu için ve Kula Sokaklarına  Doğru Yol Partisi nin Bayrağını astığı için Kula Belediye çalışanı M.B’yı  makam odasını çağırıp tekme tokat dövdüğü sonrasın da M.B’nın bu olayı gururuna yitiremeyip felç geçirdiği belli bir süre sonrada vefat ettiği ÖĞRENİLDİ.

Eski Kula Belediye Başkanı Muammer Keleşoğlu nun sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı tüm benimle çalışan memur personelimi ellerine kazma kürek vererek çalıştırdığını söylüyor olması.

İnsanların ekmeyi ile oynamadık biz hiçbir işçimizi de çalışanımızı da baskı yapmadık demesi yoksa Kula da başka bir Selim Aşkın mı var sorusunu akıllara getirdi.

Sorulması gereken soru?    

Sayın Selim Aşkın Yaptıkların dan VİCDAN NIN, RAHAT MI?