31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde İYİ Parti Başkan Adayı olarak Sandal Mahallesinde seçim konuşmasında Ahlaksızca ve elleriyle Resmi Kurumlara argo hareketler yaparak anlatan Millet ittifakı İYİ Partili  Başkan Adayı Selim Aşkın’nın verdiği ilginç cevabı.!!! Görüntülendi.

SELİM AŞKIN’NIN SEÇİM REZALETİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde İYİ Parti Başkan Adayı olarak Sandal Mahallesinde seçim konuşması sırasında bir vatandaşın sorduğu soruya verdiği ahlaksızca ve elleriyle Resmi Kurumlara argo hareketler yaparak anlatan Başkan Adayı Selim Aşkın’nın verdiği şok cevabı.!!! Görüntülendi.

Kula Sandal mahallesinden İbrahim Durmuş isimli vatandaşın sorusu:, Şimdi ki Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun bizlere eski Belediye Başkanı borç bıraktı dedi, sorusu karşında verdiği cevap, hepsini Büyükşehir Belediyesine, İller Bankasına, MASKİ’ye geçirdim dedi.

Yaptıklarını maharetmiş gibi anlatması ve Resmi kurumları alaya alması bu nasıl siyaset bu nasıl Belediyecilik Başkanlık yaptı dedirtti.

Sanki bu borçları bizler ödemiyormuşuz gibi Halkın ödediği su parası, emlak vergisi, çevre temizlik Parası değilmiş gibi yaptığı argo hareketler ve pişkinliği gözlerden kaçmadı.

                    Video’yu izleyin