Ziyarette Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Ak Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Semra Kaplan Kıvırcık ile Mehmet Ali Özkan, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, Cumhuriyet Halk Partisi Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, sivil toplum kuruluş başkanları, daire amirleri, siyasi parti yöneticileri ile çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Spor Bakanı Kasapoğlu Yaptığı Konuşmada Sevgili Kulalılar böyle mübarek bir günde sizlerle birlik de olmaktan çok mutluyum sayın Cumhur başkanım Recep Tayyip Erdoğan’ın görevi tebliğ etmesinden sonra Kula’ya ilk ziyaretim inşallah bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecek bu bir başlangıç dedi.

Sayın Bakan Konuşmasının devamın da baba ocağı ata ocağı bizim için önemli ülkemizin her karış toprağında göstermiş olduğumuz önemi bundan sonra da Kula için göstereceğiz

Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak görevimiz bugünlerden yarınlara hazırlanmak yarınlarımızı planlayıp yarınlarımız için yatırım yapmak bizler çok güçlü bir medeniyetin evlatlarıyız bu doğrultu da yetiştireceğimiz evlatlarımızda gençlik politikalarımızla çok güzel çalışmalarla

Gençliğimizi çok güçlü çok azimli çok kararlı donanımlı yetiştirmek için sizlerin destekleriyle dualarıyla birlikte çalışacağız.

Makamlar gelip geçici hepsi birer emanet önemli olan sislerinde destekleri ile güzel eserler bırakmak önemli olan yapılan eserlerden daha fazlasını yapmak çitayı yükseltmek elbette güzel yatırımlarımız var. Sporumuzla alakalı eğitim camiamız la ilgili dedi.

Bu ziyaret vesilesi sizleri burada görmekden dolayı mutluluğunu dile getirdi ve yeni Kula Kaymakamı olarak atan Kemal Duruya Görevinde Başarılar diledi.