Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği sınıflar arası voleybol turnuvasının final maçını Maliye sınıfı kazandı.

 

İşletme Yönetimi ile Maliye arasında geçen müsabakayı maliye 2-1 kazanarak şampiyon oldu. Şampiyon olan takıma başarı belgelerini Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve protokol üyeleri tarafından verildi. Ayrıca kazanan takıma çeşitli ödüler verildi.

 

Kula Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Ahmet Yavuz Çamlı yaptığı açıklamada “Turnuvada şampiyon olan takımımızı öncelikle kutluyorum, bu tür sportif etkinliklerimiz bundan sonra sürekli şekilde devam edecek bu turnuvada öğrencilerimizi daha iyi tanıma şansımız oldu, turnuvada Kula Meslek Yüksek Okulumuzun erkek ve kadın voleybol takımını da oluşturmuş olduk bundan sonra okulumuzu düzenlenen etkinliklerde temsil edecekler, turnuvaya katılan yada katılmayan tüm öğrencilerimi kutluyorum hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Kula Meslek Yüksek Okulu bahçesinde düzenlenen müsabakaya Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Özel, Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Öğretim Görevlileri ve öğrenciler katıldı.