18° Az bulutlu

Kaymakam Özdemir CBÜ Kula Meslek Yüksek Okulunda öğrencilerle bir araya geldi

Gündem - 25 Ekim 2023 17:04 A A
Reklam Alanı

Kaymakam Özdemir CBÜ Kula Meslek Yüksek Okulunda öğrencilerle bir araya geldi
Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulunda gerçekleştirilen kariyer günleri buluşmasında öğrencilerle bir araya geldi.
Gelecek nesillerin teminatı olan gençler, gelecekteki mesleklerini belirledikleri eğitim hayatlarının en önemli basağı olan üniversitede doğru bilgi ile buluşmalarının önemli olduğunu belirtti.
Kaymakam Özdemir, “Meslek olarak seçtiğiniz dalın temelleri bu günlerde atılmaktadır. Donanımızı geliştirmek, eğitimizin dışında yöneldiğiniz mesleklere hazırlanmak çok önemli. Siz değerli öğrencilerimizin bu günleri iyi değerlendirerek hayata hazırlanmanızı, hazırlanırken doğru kişileri örnek almanızı tavsiye diyorum.” diye konuştu.
İlçenin gelişmesinde önemli bir yere sahip olan meslek yüksek okulunda öğrencilerin kişisel gelişimlerini sağlayabildikleri organizasyonların yapılmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.
Çok sayıda öğrencisinin katıldığı programda öğrenciler Kaymakam Özdemir’e meslekler hakkında soru yönelttiler.
Manisa Celal bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek okulu Müdürü Ahmet Yavuz Camlı kariyer günleri ile ilgili olarak, Okulumuzda her dönem bu programları gerçekleştiriyoruz bu yılda eğitim döneminin başlamasıyla birlikte ilk programımızı Kaymakamımızla gerçekleştirdik. Sonraki kariyer günleri eğitimlerimizde ise Belediye Başkanı ve alanında uzman olan kamu ve iş insanlarıyla devam edeceğiz. Temennimiz, gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin öğrencilerimize yön göstermesidir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

Öğrencilerimize katkı vereceğinden eminiz Bugünde sayın Kaymamamızı misafir etti kendilerine teşekkür ediyorum.

Programa, Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Yüksek Okul Müdürü Ahmet Yavuz Çamlı, Akademik Personel, İlce Gençlik Spor Müdürü Ufuk Özlem ve yüksek okul öğrencileri katıldı.

Gündem - 17:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil