18° Parçalı az bulutlu

Kaymakam Tatlısöz, Kula’daki Çalışmaları İnceledi

Gündem - 18 Ekim 2022 21:23 A A
Reklam Alanı

Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ile merkezi hükümet ve Kula Belediyesi tarafından yapılan proje ve devam eden yatırımları inceledi.

 

Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, merkezi hükümet ve Kula Belediyesince yürütülen çalışmalar kapsamında restorasyonu yapılan Tarihi Zafer Okulu, Mustafa Şapçı ve Zafer Sokaklarda süren cephe sağlıklaştırma çalışmaları, Bekirbeyler evi restorasyonu, Kula Gençlik Kampı, ‘Tekstil’in Yeni Jönü Kula’ projesi kapsamında inşa edilen 2 adet tekstil fabrikası şantiyesi, Jeotermal Enerji İle Teknolojik Sera yatırım alanında incelemelerde bulundu. Kula Maden Suyu İşletmesi ile Kula Belediyesi Dr. Aristi El Sanatları Atölyesi’ni de ziyaret eden Kaymakam Tatlısöz’e Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’da eşlik ederek yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

 

Yapılan çalışmalar ve güzel projeler için Başkan Tosun’u tebrik eden Kaymakam Tatlısöz, bu projelerin Kula’nın bir çok alanda gelişmesine daha da katkı sağlayacağını ifade etti.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Kula’mızda geçtiğimiz Eylül ayında göreve başlayan Kaymakamımız Birkan Tatlısöz birlikte proje ve çalışmalarımızın sürdüğü birden çok noktada incelemelerde bulunarak, kendisine bilgiler aktardık. Projelerimiz bittiğinde ilçemizin başta turizm potansiyeli, sosyo-ekonomik kalkınması artacak ve Kula inşallah her alanda hak ettiği yere kavuşacaktır” dedi.

Gündem - 21:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil