17° Açık

KULA OSB’NİN ALTYAPI YAPIM İHALESİ (24 Kasım – Perşembe) ANKARA’DA YAPILACAK

Genel - 23 Kasım 2022 16:34 A A

Kula Deri İhtisas ve Karma Organize ve Sanayi Bölgesi’nin altyapı yapımı ihalesi yarın Ankara’da T. C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü’nde yapılacak.

İhale için Kula Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosun beraberinde teknik personellerden oluşan heyetiyle Ankara’ya gidiyor. 24 Kasım Perşembe günü saat 10.00 ‘da yapılacak ihale 102 milyon 599 bin 477 TL üzerinden kapalı zarf teklif alma ile yapılacak.

Kula Deri İhtisas ve Karma ve Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosun, yarın yapılacak ihalenin hayırlı olmasını dileyerek “Manisa Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi’ne ait 81,6 Hektar alanda içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu, YG-AG elektrik şebekesi ve telekom altyapı şebekesi yapım işi İhalesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat:10.00’da yapılacak. 1997’de başlanan, 2019 yılında %69 hissesini devralıp yoğun girişimlerimiz sonucu hız kazandırdığımız Organize Sanayi Bölgesi hayalimiz, aradan geçen 25 yılın ardından yarın (24.11.2022) itibariyle yapılacak altyapı ihalesi ile gerçek oluyor. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından ihaleyi kazanacak firmanın bu işi başarıyla ihale süresi içinde yapıp bir an önce tamamlamasını arzu ediyoruz. Kula’mızın Organize Sanayi Bölgesi hedefinin bu seviyeye getirilmesinde destek olan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanımız hemşehrimiz Sn Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere, Manisa Valimiz Sn. Yaşar Kardeniz’e, Zafer Kalkınma Ajansımıza ve bugüne kadar emek veren bütün Valilerimize, Kaymakamlarımıza, bütün Müteşebbislere, Bakanlık yetkililerimize, Kula Dericiler Kooperatifinin tüm Başkan ve üyelerine teşekkür ediyorum. Kula için şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Genel - 16:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil