18° Az bulutlu

Kulalı Çiftçilerin Yolu Hep Açık

Gündem - 26 Ekim 2023 19:45 A A
Reklam Alanı

Kulalı Çiftçilerin Yolu Hep Açık
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un 2014 yılında ilçenin kırsal mahallerinde başlattığı ve 10 yıldır aralıksız süren arazi yollarındaki yol açma ve bakım çalışmalarıyla Kulalı çiftçilerin yüzü güldürüyor.

Kulalı Çiftçilerin Yolu Hep Açık

Kulalı Çiftçilerin Yolu Hep Açık

Kula ilçe merkezindeki hizmetlerini 7 merkez, 53 kırsal mahalle 156 bağlısı ile 216 yerleşim yerine eşit hizmet taşıyan Kula Belediyesi, kırsal mahallelerde sürdürdüğü arazi yolu açma, bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kula Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ait iş makinalarıyla yapılan çalışmalarda çiftçilerin ve üreticilerin arazilerine güvenli ve kesintisiz şekilde ulaşmaları sağlanıyor. Bu kapsamda Kula’ya bağlı Dereköy Mahallesi’nin arazi yollarında açma, genişletme, malzemeli bakım çalışmaları gerçekleşti.

Dereköy Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Hancı, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, “Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar isteklerimizi geri çevirmeyerek çiftçilerin yüzünü güldürüyor. Şu an ekim mevsimi için arazi yollarımızda malzemeli bakım çalışması yapılıyor. Kula Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla artık arazilerimize ulaşımımız kolaylaştı” dedi.

Başkan Tosun “Vatandaşın İşini Kolaylaştırmak Bizim Görevimiz”

İlçede 60 mahallenin 53’ünde çiftçilik ve hayvancılık yapıldığına dikkat çeken Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Kula, tarım ve hayvancılıkta Manisa’nın lokomotif ilçeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kula Belediyesi olarak bu güzel ilçede yaşayan katma değer sağlayan çiftçimizin üreticimizin işini kolaylaştırmak için arazi yolları noktasında büyük destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Gündem - 19:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil