21° Açık

(MCBÜ) Rektörü Prof.Dr.Rana Kibar Kula’yı Ziyaret Etti

Genel - 1 Aralık 2023 13:26 A A
Reklam Alanı

Rektör Kibar, Kula’yı Ziyaret Etti
Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Rektörü Prof.Dr.Rana Kibar, üniversitenin ilçelerdeki birimlerine yaptığı ziyaretler kapsamda Kula’yı ziyaret etti.

MCBÜ Rektörü Prof.Dr. Rana Kibar’ın Kula ziyaretinde ilk durağı Kula Belediyesi oldu. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret eden Kibar’a, MCBÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Çetin ve Kula MYO Müdürü Doç.Dr. Ahmet Yavuz Çamlı eşlik etti. Ziyarette Başkan Tosun, Rektör Kibar’a ziyaret anısına el koma Kula Halısı hediye etti.
Belediye ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un davetiyle kensel sit alanında bulunan tarihi Kula Evleri’ne kısa bir saha inceleme gezisi yapıldı. Saha gezisinde Başkan Tosun, Kula Belediyesi’nün yürüttüğü restorasyon ve sokak sağlıklaştırma çalışmalarıyla ilgili Rektör Kibar’a bilgiler verdi.
Rektör Prof.Dr.Rana Kibar, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ahmet Çetin ile birlikte daha sonra Kula Meslek Yüksekokulu Müşerref Akhan Kampüsü’ne geçerek okulun idari ve akademik personeliyle birer toplantı gerçekleştirdi.

Genel - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil