18° Parçalı az bulutlu

Muhtarlar Günü Kutlamaları Kula’da Gerçekleşti

Genel - 19 Ekim 2023 12:35 A A
Reklam Alanı

Muhtarlar Günü, Manisa’nın Kula ilçesinde de coşkuyla kutlandı. Kutlamalar, Kula Kent Meydanı’nda gerçekleştirildi. Günün anlam ve önemine yönelik etkinlikler, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ve saygı duruşuyla başladı. Ardından İstiklal Marşı coşkuyla okundu.

Kula Muhtarlar Dernek Başkanı Cevdet Akkaş, Muhtarlar Günü’nün anlamını ve kapsamını anlatmak üzere bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından topluluk, Kula Şehitliği’ni ziyaret etti. Burada şehitlerimize saygı duruşunda bulunarak, dualar etti.

Muhtarlar, şehitlik ziyaretinin ardından bir araya gelerek Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir’i ziyaret ettiler. Kaymakam Özdemir, Muhtarlar Günü’nü kutlayarak, bir süre muhtarlarla sohbet etti. Bu samimi ve güzel buluşma, muhtarların toplu halde kaymakamlık ziyaretinin ardından sona erdi.

Muhtarlara yaptığı konuşmasında Ömer Ahmet Özdemir ; “Muhtarlar Günü’nün kutlandığı bu anlamlı etkinlikler, Kula’da bir araya gelerek dayanışma ve birliğin pekiştirilmesine katkı sağladı. Muhtarlar, köylerindeki sorunları dile getirme ve çözüm üretme konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Bu özel gün, muhtarların fedakarlık ve hizmetlerine teşekkür ederek, toplumun sahip olduğu önemini vurgulamak için oldukça değerlidir”. dedi

Genel - 12:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil