29° Parçalı bulutlu

Akçay “Yerel Basın Desteklenmeli

Genel - 26 Eylül 2022 20:31 A A
Reklam Alanı

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekili Erkan Akçay Kula Beşiberyerde Turizm Festivaline Katılmak için geldiği Kula’da gazetemizi ziyaret etti.

Akçay “Yerel Basın bizlerin gözü ve kulağıdır, yerel basın mensupları bölgelerindeki olup biteni takip edip haberleştirerek bizlere zor şartlarda ulaştırıyorlar, bulundukların bölgenin nabzını tutuyorlar kendilerine teşekkür ediyoruz. Biliyorum ki son birkaç yıldır yerel basın kağıt ve diğer girdilerdeki yüksek fiyatlar nedeni ile gazete çıkaramaz duruma gelmiştir. Akçay yerel basının sıkıntılarının giderilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi olarak çalışmalarının olduğunu söylerken Ekim ayı içerisinde Meclise gelmesi beklenen Sosyal Medyası Yasası ile ilgili bilgiler verdi.

Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Manisa Gazeteciler ve Yazarlar Derneği, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi gazeteci Alaettin Yakın da Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekili Erkan Akçay’ın Gazeteye ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Medyanın Genel Sorunlarını dile getirildiği Türkiye gazeteciler Federasyonu tarafından hazırlanan sorunlar dosyasını sayın Akçay’a sundu ayrıca Ekim ayında meclise gelecek olan Sosyal Medyası Yasası ile ilgilide bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyarete Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Murat Öner, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkan yardımcısı, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Kula Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sabuncuoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyeleri Katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekili Erkan Akçay’ın ziyaretinde Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği üyeleri Hikmet Sepet, Uğur Kulaşen, Mehmet Aktürk, Harun Kayrakçı da hazır bulundu.

Genel - 20:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil