29° Parçalı bulutlu

Başkan Tosun, Öğrencilerle Söyleşide Buluştu

Genel - 8 Kasım 2023 18:58 A A
Reklam Alanı

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun , Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilerle söyleşi programında bir araya geldi.

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen söyleşi programına konuk olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği proje ve çalışmalar, gençlere yönelik hizmetleri ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi. Başkan Tosun, söyleşide öğrencilerden gelen soruları içtenlikle ve samimiyetle yanıtladı. İlçenin Belediye Başkanı olarak Kula’ya dışarıdan gelen öğrencileri bir emanet olarak gördüğünü ve bu sorumluluk duygusuyla her türlü taleplerini gidermeye yönelik çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Tosun, Kula Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanında olduklarını belirtti.
Söyleşi programının sonunda Kula Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı tarafından Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a, Belediye ve Hayırsever Hüseyin Akhan işbirliğiyle tarafından 2017 yılında üniversiteye kazandırılan Müşerref Ayhan yerleşkesi için verdiği emek ve katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ise söyleşi sonunda Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı’ya teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi. Öğrencilere program çıkışında Kula Belediyesi tarafından tavuklu pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

Genel - 18:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil