21° Açık

Kaymakam Özdemir Gazetemizi Ziyaret Etti

Genel - 10 Ocak 2024 11:40 A A
Reklam Alanı

Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, gazeteciliğin zor şartlarda yapılan fedakârlık ve sorumluluğun önemli bir meslek olduğunu belirtti.
Özgür bir iletişim ortamının varlığıyla birlikte bireyin doğru bilgileri iyi bir şekilde bilgilenme hakkı olduğunu vurgulayan Özdemir, basın çalışanlarının bu hakka hizmet etmek amacıyla her koşulda ve maruz kaldığı tehlikeyi gözeterek görev yaptığını ifade etti. Haberin peşinde koşarken yağmur, çamur, gece, gündüz, yaz, kış demeden fedakârlıkla sürekli haberleri derleyip toplayarak vatandaşlarımıza sunuyorlar.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutlayan Kaymakam Özdemir, basının mesleki usul ve esaslarına bağlı olarak görev yapan gazetecilere teşekkürlerini sundu.
Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaettin Yakın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ziyaretleri için Kaymakam Özdemir’e teşekkür etti.
Ziyarete Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaettin Yakın, Kula 4 Eylül Haber Sitesi Sahibi Uğur Kulaşen, Anadolu Ajansı Kula Temsilcisi Kamil Altıparmak Katıldı.

Genel - 11:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil