21° Açık

Kula Kaymakamı Özdemir 1. Kula Kitap Festivalini ziyaret etti

Gündem - 9 Ocak 2024 19:21 A A
Reklam Alanı

Kula Kaymakamı Özdemir 1. Kula Kitap Festivalini ziyaret etti
Kula Belediyesi tarafından desteklenen, FA Yayın evi ile 14 yayın evi tarafından desteklenen 1. Kula Kitap Festivali Yunus Emre Kültür merkezinde kitapseverlerle buluşuyor.
Festivalde, her yaştan okura hitap eden kitapların okuyucuyla buluştuğunu belirten Kula Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yeliz Ay Hırka, Kula Belediye Başkanımızın verdiği destek ile bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz kitap festivalin, geleneksel hale getirerek sürdürmeyi planladıklarını belirtti.
Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, kitap festivalleri, öğrencilerin kişisel gelişiminde önemli bir yer tutmaktadır. Öğrenciler, hayatlarının baharlarında kitap okuma alışkanlığı kazanarak, eğitim hayatlarında fark oluşturma fırsatı kazanmaktadır. Kitap okumayı alışkanlık haline getirerek yeni nesile de aşılamamız gerekiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.
Festival ziyareti sonrasında Kula Kaymakamı Özdemir ve kurum müdürleri, Kula Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünü ziyaret etti.
Kula, İlçe Jandarma Komutanı Bayram Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir Okumuz, İlçe Milli Emlak Şefi Hasan Seymen, İlçe Orman İşletme Şefi Veli Kılıç festivalde açılan kitap stantlarını inceledi.

Gündem - 19:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil