18° Az bulutlu

Kulalı Muhtarlar Akşam Yemeğinde Buluştu

Gündem - 20 Ekim 2023 11:08 A A
Reklam Alanı

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Kula Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu akşam yemeğine Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir 60 mahalle muhtarı daire müdürleri ve Belediye birim müdürleri katıldı.
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun yemekte yaptığı konuşmada, Muhtarlar toplumun en temel düzeyde hizmet veren, bulunduğu yerlerin yerinde vatandaşların beklentilerini doğrudan devlete ileten kişilerdir. Bu nedenle muhtarlar, devlet ve millet arasında bir köprü görevini görürler. Bu görev, muhtarların toplumumuzdaki ayrıntılarını vurgulamaktadır.
Muhtarlar, toplumun günlük yaşamıyla doğrudan ilgilenirler, İnsanların yaşadığı sorunları çözerler, yanıt verirler ve yaşam kalitesini artırmak için çaba gösterirler. Bu, muhtarların toplumdaki rolünün ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.
19 Ekim Muhtarlar Günü önemli, özel gün olup, katkılarını takdir etmek ve onlara saygıyı ifade etmek için bir fırsattır.
Başkan Tosun Kula Belediyesi tarafından düzenlenen bu özel etkinlik, muhtarların toplumdaki önemini vurgulamak için mükemmel bir fırsat dedi.
Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir de yaptığı konuşmada 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlayarak Muhtarların Vatandaşla Devlet arasında bir köprü olduğunu vurgulayarak yaptıkları görevden dolayı Muhtarlara teşekkür etti.

Gündem - 11:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil