29° Parçalı bulutlu

Tunçcan adaylığını açıkladı

Gündem - 23 Haziran 2023 10:43 A A
Reklam Alanı

Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanlığına Tunçcan adaylığını açıkladı
Kula Avcılar ve Atıcılar Derneği kongresi Pazar günü dernek binasında gerçekleştirilecek seçimli kongre ile yeni başkanını seçecek.
Avcılar ve Atıcılar Derneğine adaylığını açıklayan Ahmet Tunçcan seçimli kongreye avcılar ve atıcıları davet ederek destek istedi.
Avcılar ve Atıcılar Derneğinin faaliyetlerini ve görünürlüğünü en üst seviyeye taşıyacağını belirten Tunçcan, oluşturdukları kadro ile derneği en iyi şekilde temsil edecekleri söyledi.
İmkanları doğrultusunda aktif bir dernek yönetim şekli oluşturacaklarının altını çizen Tunçcan açıklamasında, ”Kulalı avcılar ve atıcıların yaşadıkları sorun ve sıkıntıların farkındayız. Bu sıkıntıları bizlerde yaşıyoruz. Derneğimizin temsilini ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan süreçlerini en iyi biçimde yöneterek daha iyi imkanları sunmaya gayret edeceğiz. Dernek ile üyeler arasında koordinasyonu en üst seviyelerde tutarak her üyemize ulaşmaya, karşılaştığı proplemleri el birliğiyle çözmeye gayret edeceğiz. Bizler oluşturduğumuz genç ve dinamik yönetim kadromuzla siz değerli avcılar ve atıcılara hizmet etmeye talibiz. Kongrede desteğinizi bekliyoruz.” diye konuştu.
Ahmet Tunçcan Kimdir;
Ahmet Tunçcan 06.08.1992 tarihinde Kula’nın Kızılkaya mahallesinde ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Hüseyin Tosun İlk Öğretim Okulunda, Lise öğrenimini Özdere Tahir Çamur Otelcilik ve Turizm Meslek lisesinde, Üniversiteyi Uşak Ulubey Konaklama ve Seyahat bölümünü okudu. İş hayatında ise Turizm ve konaklama sektöründe yöneticilik yapan Tunçcan şu an Kula Belediyesi bünyesinde çalışmaya devam ediyor. Ahmet Tunçcan 5 yıldan bu yana Kula Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu üyeliği aktif olarak devam ediyor.
Başkan: Ahmet Tunçcan
Yönetim Kurulu Üyeleri: Süleyman Çakar, Bayram Bayrak, Yavuz Harman, Yusuf Cangöz.
Denetim Kurulu Üyeleri: Mustafa Karabıyık, Hasan Özmemiş, Fatih Türkyılmaz.

Gündem - 10:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil