18° Az bulutlu

AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesajı

Gündem - 23 Kasım 2022 20:43 A A
Reklam Alanı

“Dünyanın en kutsal ve en saygın mesleği olan Öğretmenlik, gücünü sevgiden kıymetini değerini ise yetiştirdiği her bir insandan almaktadır. Öğretmenlerimiz geleceğe yön verecek olan çocuklarımızı ve gençlerimizi, gelişmekte olan çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına göre, milli ve manevi değerlerimizi benimseyerek özümsemiş bir şekilde yetiştiren, kutlu görevin kıymetli temsilcileridir.” Dedi ve şöyle devam etti.

“Öğretmenlerimiz, ülkemizin en ücra köylere kadar memleketimizin her karışında vazifelerini sürdürmekte, mesleklerini türlü fedakârlıklarla yerine getirmeye devam etmektedir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde çıkardığı kanunlarla ve yaptığı yatırımlarla yenilenen okullarımız ve sayamadığımız bir çok eserle öğretmenlerimizin herzaman yanındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, emekli ve görevinin başında bulunan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” Dedi.

Gündem - 20:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil