15° Parçalı bulutlu

İYİ Partili Özcan’dan Ferdi Zeyrek’e: “Büyükşehir’i DEM Parti ile birlikte mi yöneteceksiniz?”

Genel - 28 Mart 2024 15:12 A A
Reklam Alanı

Yİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, ”Sayın Ferdi Zeyrek, mal varlığını açıklamadın. Anlaşılan o ki kapalı kapılar ardında DEM Partiyle yaptığın pazarlıkları da, onlara hangi daire başkanlıklarını teslim edeceğini de açıklamayacaksın.” İfadelerini kullandı.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek’i işaret ederek, açıklamalarda bulundu.

İYİ Partili Özcan, şu ifadeleri kullandı:
“Sayın Ferdi Zeyrek, mal varlığını açıklamadın. Anlaşılan o ki kapalı kapılar ardında DEM Partiyle yaptığın pazarlıkları da, onlara hangi daire başkanlıklarını teslim edeceğini de açıklamayacaksın. Ama bu millet günü gelince herkese hakkettiği cevabı verecektir. Tıpkı 31 Mart tarihinde olacağı gibi. Ama biz şimdiden size söylüyoruz. Eski adıyla HDP yeni adıyla DEM Partisiyle yaptığınız iş birliğini sandıktan öteye götürmeyin. Daha göreve gelmeden kimseyle pazarlık içerisinde olmayın.” Dedi.

Genel - 15:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil