21° Açık

ÖZCAN’DAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Genel - 5 Şubat 2024 16:39 A A
Reklam Alanı

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, Şehzadeler ilçe teşkilatı ve Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ ile birlikte Aşağıçobanisa, Hacıhalliler, Hamzabeyli ve Karaoğlanlı mahallelerine ziyarette bulundu. Mahalle sakinleri Özcan’ı ve İYİ Parti ekibini büyük bir ilgi ile karşıladı.

Karşılaştığı ilginin siyasetle alakası olmadığını, bu pozitif buluşmanın 23 yıllık hizmetin karşılığı olduğunu belirten Özcan; “Her partiden oy almak en büyük hedefim. Şehrin merkezine uzak kalan kırsal mahallelerimiz için çok fazla projemiz var. Hizmetten çok uzak kaldıklarını görüyorum.” dedi.

ÜRETİCİ MAHALLELERİN SU SIKINTISI GÜNDEMİNDE
Özcan;“Ulaşım sayısının arttırılması gerekiyor. Ara mahallelerimizde ring hattı oluşturacağız. Su ücretleri üretici mahallelerimizde acilen indirilmeli. Yazın sinek ve haşere ile geniş çaplı mücadele edilmesi lazım. Tarım ve tarıma yönelik ekipmanlar; depo alanları kuracağız.” dedi.

ÖZCAN’DAN KARADAĞ’A TEBRİK
Ziyaretlerinde 30’dan fazla kişinin partiye üye olduğunu belirten Özcan;” Mahallelimiz doktoruna güvensin, partimize güvensin. Oylarını İYİ bir Manisa için kullanmalılar. 17 ilçemiz İYİ belediyeciliğe kavuşacak.” Dedi. Gürhan Özcan, üç aydır Şehzadeler için çalışan Ahmet Karadağ ve ekibini de tebrik etti, 1 Nisan’da Şehzadeler de Büyükşehir de İYİ olacak dedi.

Genel - 16:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil